KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926238
nr 1692 6238
Ivar Bengtsen
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Ivar Bengtsen, svensk målare född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:29:53
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr